Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolli i femijeve

Kontrolli fizik i fëmijëve të gjyqtarëve, ja reagimi i KPK

Pas publikimit të lajmit mbi kontrollin fizik të fëmijëve të gjyqtarëve dhe prokurorëve, ka reaguar Komisioni Pavarur i Kualifikimit, duke hedhur poshtë këtë fakt....

Lajmet e fundit