Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontrolle të rrepta në Tiranë; ndëshkohen 65 shoferë, në pranga një person (DETAJEVIDEO)

Kontrolle të rrepta në Tiranë; Ndëshkohen 65 shoferë, në pranga një person (DETAJE-VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor. Në vijim të kontrolleve për respektimin...

Lajmet e fundit