Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Kontrolle të befasishme në lokale, ARRESTOHEN 2 persona (EMRAVIDEO)

Kontrolle të befasishme në lokale, ARRESTOHEN 2 persona (EMRA-VIDEO)

Në vijim të zbatimit të planit të masave për "Kontrollin e territorit , parandalimin e ngjarjeve kriminale dhe kapjen e autorëve...

Lajmet e fundit