Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

kontrolle rrugore

Kontrolle të rrufeshme në Tiranë, procedohen 64 shoferë (VIDEO)

Policia rrugore ka zhvilluar kontrolle blic në disa nga rrugët kryesore në Tiranë, ku ka prezencë të madhe këmbësorësh dhe rreziku për tu përfshirë...

Policia kontrolle masive në Elbasan, masat që janë marrë dhe paralajmërimi (VIDEO)

Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasan, e mbështetur nga "Shqiponjat" dhe FNSH-ja ka arritur të organizojë kontrolle të rrepta sigurie në ambjente publike, për...

Masa për sigurinë rrugore, arrestohen 5 persona

Policia Rrugore në Berat ka ushtruar kontrolle kundër shkeljeve në transport dhe mësohet se janë arrestuar 5 persona për "Drejtim automjeti në mënyrë të...

Lajmet e fundit