Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolle per droge

Kontrollet për drogë, Policia monitoron nga ajri gjithë qarkun Berat

Me qëllim evidentimin dhe paranadlimin e zonave ku kultivohen lëndë narkotike Policia e Shtetit po vjion operacionet e monitorimit nga ajri të të gjithë...

Lajmet e fundit