Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolle nga ajeri

Guardia di Finanza zbarkon në Shqipëri, KONTROLLE nga ajri, çfarë po ndodh (E PLOTË)

Foto ilustruese Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i shoqëruar nga drejtues të lartë të Policisë, priti një delegacion të policisë...

MEGA-OPERACION, 4150 punonjës policie kontroll nga ajri dhe toka për bimët narkotike

MEGA-OPERACION, 4150 punonjës policie kontroll nga ajri dhe toka për bimët narkotike në të gjithë Shqipërinë. Operacioni i Policisë së shtetit...

Lajmet e fundit