Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrolle blic

Kontrolle blic në Lezhë e Kurbin, sekuestrohen drogë, armë, municione dhe dylbi nate, në pranga një person

Gjatë kontrolleve blic në akset rrugore, në zona urbane dhe rurale për evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë janë sekuestruar drogë, armë, municione dhe dylbi...

Policia mësyn në shtëpitë e gjyqtarëve që në mëngjes, Berisha: Qesharake!

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka cilësuar qesharake kontrollet e forcave speciale të policisë në banesat e gjyqtarëve që dhanë vendimin për Dritan Dajtin, duke...

Forcat speciale në banesat e gjyqtarëve, gjejnë PARA gjatë kontrollit

Forcat speciale të policisë  kryen mëngjesin e  sotëm kontrolle blic në 5 banesat e 3 gjyqtarëve të cilët ulën dënimin e Dritan Dajtit. ...

Lajmet e fundit