Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

kontroll

Policia kontrolle “blic” në mesnatë në Elbasan, në kërkim të personave të lidhur me ngjarjet kriminale

Policia e Elbasanit gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme ka ushtruar kontrolle “blic”në qytet. Bëhet me dije se aksioni i policisë ka pasur...

KFOR-i kontroll në zonën “e nxehtë” në veri, shton patrullimet në territorin e Kosovës (FOTO)

KFOR-i është duke e monitoruar nga afër situtatën në të gjithë Kosovën duke shtuar dhe numrin e patrullimeve. Lajmi u konfirmua përmes një deklarate...

Ndodh edhe kështu! Policia “derë më derë” për të kontrolluar të infektuarit me Covid-19

Shifrat e larta të infektimeve nga Covid-19, ka bërë që Kosova të shtojë masat me qëllim përhapjen dhe parandalimin e virusit. Policia në Mitrovicë është...

RENEA aksion “blic” në Durrës, Lezhë dhe Elbasan, MOMENTI kur efektivët shtrijnë përtokë të dyshuarin me rrezikshmëri të lartë (VIDEO)

Policia ka publikuar këtë mëngjes momentet nga aksioni i befasishëm në Durrës, Lezhë, Mamurras dhe Elbasan, nga Forcat Speciale RENEA dhe Forca e Posaçme...

Aksion për LOJRAT E FATIT në të gjithë vendin, mbi 1000 policë zbresin në terren, “Gjysmëfinalja”,” vë në pranga 35 PERSONA (DETAJE)

Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion për goditjen e veprimtarisë së lojrave të fatit në të gjithë vendin. Gjatë operacionit të zhvilluar u përfshinë...

Policia sërish në aksion, vijon operacioni antidrogë në Krujë, një ditë më parë u arrestuan 16 persona

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA po zhvillojnë një tjetër operacion antidrogë në rrethin e Krujës. Ende nuk dihet se në cilat zona do të...

Policia kontroll në tregjet e mjeteve piroteknike, sekuestrohen kapsolla e fishekzjarre në Tiranë dhe Vlorë

Në prag te festave të fundvitit, policia ka ndërmarrë një kontroll të plotë subjekteve që sheshin mjete piroteknike. Si pasojë e...

Shoferi humb kontrollin, makina përplaset fort me shtyllën

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë. Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka...

Këngëtari i njohur shqiptar ndalohet nga policia, kontrolll makinës luksoze (FOTOT)

Reperi i njohur nga Kosova, Majk është ndaluar nga policia. Mediat në Kosovë kanë publikuar foto, teksa shihet që policët i kontrollojnë makinën. ...

Kishte dalë për kontroll në det, humb jetën polici kufitar në Sarandë (EMRI)

Humb jetën një punonjës i Policisë Kufitare në Sarandë. Mësohet se Lani Goga, 63 vjeç, kishte dalë në det për kontroll dhe ka gjetur...

Lajmet e fundit