Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontroll të rreptë në pikat doganore

AKU kontroll të rreptë në pikat doganore, bllokon dhe kthen në Turqi 5.6 ton produkte

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar dhe kthyer në vendin e origjinës 5.6 ton produkte të pasigurta për konsum nga Turqia. ...

Lajmet e fundit