Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontroll ne gjithe vendin

Shpërthimi në Velipojë, Inspektoriati publikon raportin dhe nis kontrollet në gjithë vendin

Inspektorjati Shtetëror Teknik dhe Industrial ka dhënë një deklaratë për shpërthimin në lokalin “Il Cavaliero” në Velipojë, ku mbeti i vdekur një person dhe...

Lajmet e fundit