Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontroll blic në burgje

Kontroll blic në burgun e Fierit, kapen 20 telefona të markave të fundit

Policia ka ushtruar një kontroll blic në burgun e Fierit. Gjatë kontrollit efektivët kanë gjetur 20 telefona të markave të fundit....

Kontroll blic në burgje, kapen celularë e drogë, procedohen dhe policët

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve dhe Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm kanë zhvilluar një aksion blic në të gjitha institucionet e vuajtjes së dënimit...

Lajmet e fundit