Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontroll bimive narkorike

Gjirokastra në ‘shtetrrethim’, dronët dhe policët kontroll në çdo cep për drogë, arrestohet 59-vjeçari (VIDEO)

Gjirokastra është zgjuar e rrethuar nga forcat e policisë, të cilët me ndihmën e dronëve po monitorojnë për zonat ku mund të jenë mbjellë...

Lajmet e fundit