Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontroli i pasurive

Kallëzohen penalisht 14 gjyqtarë dhe 2 prokurorë për pasuritë e dyshimta deri në 3 milionë euro

14 gjyqtarë dhe 2 prokurorë do të përgjigjen në prokurori për pasuritë e dyshimtë pas denoncimit të Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit...

Lajmet e fundit