Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontributi ne Shqiperi ne fshatin e tij te lindjes

Njihuni me doktor Angjelin Shtjefnin, vjen në Shqipëri me pushime, por si çdo vit punon çdo ditë pushimi për bashkëfshatarët e vet

Angjelin Shtjefni është rikthyer për të gjithë banorët e Fishtës dhe zonave përreth. Ai nuk do të kalojë pushimet në SHBA,...

Lajmet e fundit