Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontribute shoqerore

LAJM I MIRË për shqiptarët që jetojnë në Luksemburg, u njihen kontributet e punës dhe sigurimeve shëndetësore në Shqipëri

Shqiptarët që jetojnë dhe punojnë në Luksemburg do t’iu njihen kontributet e vjetërsisë së punës dhe sigurimeve shëndetësore. Marrëveshja e...

Lajmet e fundit