Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontratat

Ministrat e Albinit e fillojnë me ‘dorë të hekurt’, anullojnë tre kontrata

Ministri i Integrimeve Europian në Kosovë, Blerim Reka, në raportin e tij para anëtarëve të Komisionit Parlamentar për Integrime Europiane ka folur edhe për...

Pesë muaj përpara zgjedhjeve vendore, qeveria punëson 1335 punonjës me kontrata të përkohshme (VENDIMI dhe TABELAT)

Qeveria vendosi të marrë 1335 punonjës me kontratë të përkohshme pune për vitin 2019. Punësimi i tyre me afat nga dy...

Aksioni i ujit, familjet në nevojë do kenë lidhje dhe kontrata falas

Familjet në nevojë që nuk kanë aktmarrëveshje me UKT dhe apo matës të ri, do të subvencionohen nga shteti dhe nuk do të paguajnë...

Kontratat për ujin, UKT thirrje qytetarëve: Nxitoni! Ja deri kur keni afat

Në vetëm 3 ditë nga përfundimi i afatit UKT u bën lidhje qytetarëve të nxitojnë për të bërë lidhjet e ligjshme të ujit. ...

OSHEE vijon përditësimin e të dhënave për 1.2 milionë kontrata

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) vijon procesin e përditësimit të dhënave për 1.2 milionë kontratat që ka me konsumatoret, proces i cili...

Lajmet e fundit