Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrata e rames ne londer

Zbulohet kontrata që Rama ka nënshkruar në Londër: “U betua se do…”

Kryeministri Edi Rama është zotuar në Londër se do të luftojë krimin e organizuar dhe pastrimin e parave në Shqipëri. Sipas...

Lajmet e fundit