Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontradikta

Hetim i thelluar për gjyqtaren e Gjykatës së Tiranës KPK: Kontradikta në deklarimet e bëra

Ditën e sotme gjyqtarja e Gjykatës së Tiranës, Alma Brati, është përballur me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. KPK bëri më dije se...

ÇËSHTJA “FEVZIU”/ Reagon Blendi: Kam disa keqkuptime me Sandër Frangajn. Blushi më “joshi” me ofertën (TREGON MIQTË BIZNESMENË E GAZETARË)

Blendi Fevziu, gazetari që prej më shumë se 20 vitesh drejton studion e Opinion në Klan thotë se mes tij dhe Aleksandër Frangajt, pronarit...

Lajmet e fundit