Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontrabandë me gomat e makinave, doganieri i arrestuar kandidat për kryetar i Partisë Socialiste

Kontrabandë me gomat e makinave, doganieri i arrestuar kandidat për kryetar i Partisë Socialiste

9 persona, 5 prej të cilëve doganierë janë vënë në pranga pas një operacionit të SHÇBA-se në bashkëpunim me Policinë e Korçës dhe Prokurorinë...

Lajmet e fundit