Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontrabande cigaresh

Eksperti rrëzon studimin 1.6 milionë euro që uli numrin e duhanpirësve: U shtua tregtia e paligjshme

Sipas anketës së INSTAT në vitin 2008, numri i duhanpirësve ka qenë 43% e popullsisë, ndërsa në vitin 2018 kjo shifër ka rënë në...

SUPERSKANDALI / Kapen mbi 3 milion paketa cigare kontrabandë në Durrës. S’dihet pronari, zbulohet firma që i transportonte

Një sasi marramendëse paketash cigare kontrabandë janë bllokuar në Portin e Durrësit mbrëmjen e djeshme pas informacioneve që Drejtoria e Doganave kishte marë nga...

Trafik droge dhe kontrabandë Turqi-Shqipëri-Itali, sekuestrohet mall me vlerë 2,2 milion euro

Policia italiane ka përmbyllur me sukses operacionin për shkatërrimin e një rrjeti trafiku të drogës, qenieve njerëzore dhe kontrabandës së cigareve nga Turqia dhe...

Lajmet e fundit