Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontrabanda e mallrave serbe

Qindra inspektime doganore, Ministria e Tregtisë: Nuk ka kontrabandë të mallrave serbe në Kosovë

Shefi i Kabinetit të ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Durim Limaj, ka deklaruar se pas dhjetra inspektimeve doganore, rezulton se nuk ekziston kontrabandë e...

Lajmet e fundit