Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontenieri me mallra të flasifikuara

Çanta, syze dhe portofola false, bllokohet kontenieri me mallra në Durrës, shiteshin si firmato

Një kontenier me mallra të falsifikuar është bllokuar në portin e Durrësit. Dyshohet se mallrat vinin nga Kina dhe bëhet fjalë...

Lajmet e fundit