Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kontakti me rrymen elektrike

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 61 vjeçari në Durrës (EMRI)

Një 61 vjeçar mësohet se ka rënë në kontakt me rrymën dhe si pasojë ka humbur jetën pasditen e sotme në qytetin e Durrësit....

Lajmet e fundit