Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontabilist

I shkatërroi jetën shumë njerëzve dhe VIP-ave, burg për kontabilistin

Një kontabilist që mashtroi klientë të famshëm si Rita Ora, Matt Dawson dhe Martin Bayfield, është burgosur. Andrew Munday përdori paratë...

Lajmet e fundit