Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kontaband

Rezoluta për integrimin, reagon deputetja e LSI: Erdhi pa asnjë konsultim, kontrabandë në parlament

Deputetja e LSI, Klajda Gjosha ka denoncuar një skandal të mazhorancës. “Parlamentit i servir fshehtazi dhe pa asnjë dakortësi, projekt rezoluta e integrimit”,...

Lajmet e fundit