Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konsumon 3 litra qumësht dhe 1 kg mish çdo ditë, ja si do të shpëtojë fëmija më i shëndoshë në botë

Konsumon 3 litra qumësht dhe 1 kg mish çdo ditë, ja si do të shpëtojë fëmija më i shëndoshë në botë

Një djalë 13-vjeçar nga India me emrin Mohammed Arbrar është fëmija më i shëndoshë sipas CNN në moshën e tij me peshë 196 kile....

Lajmet e fundit