Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konsumi

Bizneset që rrezikojnë falimentimin nga rënia e konsumit

Tendenca e shpenzimeve të konsumatorëve ndryshoi me krizën e COVID-19. Më të prekurit nga rënia e konsumit janë dyqanet e vogla, baret dhe restorantet....

Konsumi, shqiptarët renditen të fundit në Europë

Në një raport të publikuar nga INSTAT, shqiptarët në raport me europianët janë në vendin e fundit për konsumin. Konsumi mesatar...

Publikohet HARTA, shqiptarët të fundit në Europë për…

Harta për sa i përket konsumit dhe të ardhurave për frymë tregon mjaft qartë ndarjen e Europës në dy fusha kryesore: Gadishulli Iberik me...

E pabesueshme, ja si fryhen pulat pak para se të paketohen (Video)

Një tjetër metodë e përdorur nga prodhuesit kësaj here mesa duket për të përfituar në peshë nga produkti i tyre, është përhapur në internet....

Lajmet e fundit