Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konsulli i Nderit i kthehet Cakajt: Më ka nderuar Mbretëresha e Danimarkës dhe s' më ç' nderon dot ti

Konsulli i Nderit i kthehet Cakajt: Më ka nderuar Mbretëresha e Danimarkës dhe s’ më ç’ nderon dot ti

Konsulli i nderit Përparim Kalo ka reaguar pas konferncës së ministrit Cakaj, ku ky i fundit kërkoi që të hiqen targat diplomatike për 38...

Lajmet e fundit