Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konsulle

“Konsullata të përbashkëta në Turqi dhe Danimarkë”

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, po qëndron në Tiranë ku po merr pjesë në Samitin e Diasporës, i...

Shkarkimi i Luljeta Çobanajt, revoltohen shqiptarët e Italisë: Peticion për ta mbështetur, e gjitha sajim i turpshëm

Konsullja shqiptare në Milano Luljeta Çobanaj, është shkarkuar nga detyra pas puntatës së transmetuar në “Stop” që denoncoi sesi konsullata shqiptare në Milano kryente...

Lajmet e fundit