Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konsullata Shqiptare ne Milano

Tjetër skandal në konsullatën shqiptare në Milano (Video)

Në muajin mars të këtij viti emisioni investigativ “STOP” në Televizionin Klan denoncoi rastin se si konsullata shqiptare në Milano kryente martesa civile kundrejt...

“Kaubojsi” ambientohet shpejt, nis presionet për emërimin në konsullatë të mikut të tij

Deputeti Eduart Ndocaj, apo i njohur ndryshe si ‘kaubojsi’ është ambientuar shpejt me politikën në Shqipëri dhe me sjelljet e shumë prej kolegëve të...

“Makina e Konsullatës Shqiptare në Itali e dyshuar për transport lëndësh narkotike”, deputeti: Më kanë kërcënuar pas denoncimit

Makina e Konsullatës Shqiptare në Milano të Italisë është kontrolluar dy herë për shkak se dyshohej se brenda saj kishte lëndë narkotike. Është ky...

Lajmet e fundit