Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konsullata itali

Bushati njofton hapjen e Konsullatës në Bari për kosovarët: Partneriteti po thellohet

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka njoftuar hapjen e Konsullatës shqiptare në Bari të Italisë për qytetarët e Kosovës. Bushati shprehet se...

Shqipëria dhe Kosova me Kosullatë të përbashkët edhe në Bari të Italisë

Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Shqipërisë dhe Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, sot, gjatë vizitës së Ministrit...

Ndocaj nuk “shkulet” nga foltorja, kolegëve: Ju jeni deputetë mielli

Eduart Ndocaj ka përkrahur sërish emigrantët gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, duke treguar se i njeh mirë problemet e tyre...

Lajmet e fundit