Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konstituim

Protesta kundër konstituimit të Këshillit Bashkiak, reagon PD-ja e Shkodrës: Shfaqje qesharake, do ta mbrojmë qytetin nga Rilindasit (E PLOTË)

Dega e Partisë Demokratike të Shkodrës reagoi pas konstituimit të Këshillit Bashkiak dhe protestave kundër tij, ku u arrestua dhe kreu i FRPD-së së...

Xhelal Mziu thirrje për përballje qytetare, nis konstituimi i Këshillit Bashkiak në një shkollë në Kamëz

Ka nisur pak minuta më parë konstituimi i Këshillit Bashkiak të Kamzës. Mësohet se konstituimi po zhvillohet në ambjentet e shkollës...

Lajmet e fundit