Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konstandinos kacifa

Kacifas/ Autoritetet shqiptare kërkojnë shtyrje të afatit, avokati: Shqetësuese

Autoritetet shqiptare me vendimin e Prokurorisë së Tiranës kanë kërkuar tre muaj shtyrje të afatit për përfundimin e hetimeve për vrasjen e Konstandinos Kacifas....

Ndalimi në kufi, OMONIA: Përpjekje për të shfarosur minoritetit tonë në Shqipëri

Gjatë ditës së sotme është mbajtur ceremonia përkujtimore e të 40-ave të Kostandino Kaçifas. Pas përfundimit të ceremonisë, OMONIA ka reaguar...

Vrasjet e shqiptarëve, Athina i kujton Tiranës Kacifan: Tregoni durim dhe vetëpërmbajtje

Qeveria greke ka reaguar pasi Ministria e Punëve të Jashtme shqiptare dënoi ashpër serinë e vrasjeve të shqiptarëve në shtetin fqinj dhe u bëri...

Lajmet e fundit