Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

konspiracion

Alfred Cako habit me deklaratën: Vis Martinajn mund ta kenë vrarë shërbimet e huaja për llogari të Soros, nuk paguante shumë taksa

Konspiracionisti i njohur Alfred Cako ka dhënë mendimin e tij për fatin e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, i cili prej disa muajsh tashmë është...

Ka ngjallur qindra teori konspirative, hidhet në erë monumenti i “Gurëve Udhërrëfyes” në Xhorxha (VIDEO)

Monumenti i famshëm i Gurëve Udhërrëfyes të Xhorxhas në SHBA është hedhur në erë nga persona të paidentifikuar. Hetuesit thanë për mediat në SHBA se...

“Gabim në kalkulim”, konspiracionistët nxjerrin datën e re: Fundi i botës sipas Maya, brenda vitit

Konspiracionistët kanë nxjerrë një datë të re që sipas tyre shënon fundin e botës. Fillimisht teoritë thanë se fundi i botës sipas kalendarit të famshëm...

Parashikimi i zymtë i konspiracionistit: Pranverën tjetër Europa futet në anarshi, njerëzit do marrin armët

Konspiracionisti i njohur Alfred Cako ka një parashikim të zymtë për atë që sipas tij pritet të ndodhë në Europë vitin e ardhshëm. Në “Abcnews”...

Habit konspiracionisti Alfred Cako: Do vijë një dimër që do zgjasë 10 vjet!

Konspiracionisti Alfred Cako parashikon kohëra të frikshme për shqiptarët. Ai tha se dimri që do të vijë do të jetë shumë i vështirë në...

Konspiracionisti i njohur amerikan: U ngrit skena për vrasjen e Donald Trump

Konspiracionisti i njohur amerikan Alex Jones, mbështetës i flakët i presidentit amerikan Donald Trump thotë se me vrasjen e Kasem Soleimanit është “ngritur skena...

Habit gazetari, zbulon çfarë ‘fshihet’ në kasafortat e “vilës bunker” të Edi Ramës: Tërmeti çau betonin, humbën sende…

Gazetari Kastriot Myftaraj habit me teorinë e tij për atë se çfarë fshihet në vilën e kryeministrit Edi Rama në Surrel, duke thënë se...

Vishet me mister vetëvrasja e miliarderit amerikan Jeffrey Epstein, çfarë thonë teoritë konspirative

“Nuk ka asnjë mundësi që Jeffrey Epstein të ketë vrarë veten”, kështu shprehet një ish i burgosur që ka vuajtur dënimin në të njëjtën...

Majku i Çmendur do lëshohet me një raketë me avull në atmosferë për të provuar se Toka është e sheshtë

Që planeti ku jetojmë, i quajtur Tokë, është sferoid, ky është një fakt shkencor. Por besojeni ose jo, ka edhe nga ata që ende...

A e sundon botën Iluminati? Historiani i famshëm i vë ‘kapakun’ teorive konspirative

Në takimet e Bulderberg marrin pjesë politikanë, biznesmenë me influencë të madhe si dhe personazhe të tjerë që takohen çdo vit dhe marrin...

Lajmet e fundit