Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konsorcium

Ngrihet konsorciumi i parë shqiptaro-serb, do ndërtojë diga dhe hidrocentrale në të gjithë botën

Korporata Elektroenergjitike Shqiptare (Kesh) dhe kompania serbe Hidrotehnika-Hidroenergetika do të ngrejnë së bashku një konsorcium që do të ndërtojnë diga dhe hidrocentrale në të...

Lajmet e fundit