Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konserva

Kontrolli në një fabrikë konservash dhe vajrash, ja kushtet SKANDALOZE në të cilat prodhohen (FOTO)

Pas arrestimit të pronarit të firmës që prodhonte pije alkoolike dhe produkte te tjera ushqimore në mënyrë të kundraligjshme, një tjetër skandal është zbuluar...

Lajmet e fundit