Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

konkurs

Rama poston fotot e para nga konkursi i fundviti: Merrni pjesë!

Kryeministri Edi Rama me rastin e festave të fund vitit ka publikuar në llogarinë e tij fotot e para nga  “Konkursin2022”. Ndjekësit e tij në...

Byroja e Hetimit shpall konkursin dhe kërkon 32 hetues, ja çfarë KRITERESH duhet të plotësoni

Byroja Kombëtare e Hetimit, shpall konkursin për 32 (tridhjet e dy) vende vakante për hetues. Kandidatët duhet të kenë eksperiencë në fushat e përcaktuara...

Zhvillohet konkursi ‘Sommelieri më i mirë shqiptar’ 2019, ja cilët janë fituesit (EMRAT)

Konkursi i njohur ‘Sommelieri më i mirë shqiptar’ 2019 u zhvillua në datat 6 dhe 7 dhjetor, ku morën pjesë 9 konkurentë. ...

2700 kandidatë për 150 vende, sot zhvillohet testi për Patrullën e Policisë

Sot zhvillohet konkursi për 2700 aplikantët që konkurojnë për të qenë pjesë e Patrullës së Përgjithshme në Policinë e Shtetit. Kjo...

Viti i Skënderbeut, Rama fton artistët të konkurojnë në festivalin Mbarëkombëtar (VIDEO)

Kryeministri Rama fton të gjithë artistët të bëhen pjesë e konkursit Mbarëkombëtar të Krijimtarisë Muzikore në gjinitë Opera, Balet dhe Muzikal. ...

Po kërkoni punë? Nxitoni këto janë pozicionet e lira: Ndiqni udhëzimet dhe aplikoni

Për të aplikuar duhet të plotësoni aplikacionin (ku duhet të ceket pozita për të cilën aplikoni) me një foto të bashkangjitur. Kandidatët të...

“VITI I SKËNDERBEUT” Akademia e Shkencave shpall vendimin për konkursin e veprave më të mira shkencore kushtuar Heroit Kombëtar

Akademia e Shkencave bën me dije se do të hapë konkursin dhe  dhënien e  çmimeve  shkencore për “VEPRAT DHE BOTIMET MË TË MIRA SHKENCORE...

Lajmet e fundit