Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

konkurenti

Ish-konkurrenti zbulon skenarin: Kjo do të jetë fituesja e Big Brother VIP! Në dhomën e rrëfimit më jepnin…

Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili kanë qenë dy nga protagonistët që e dinë mirë se çfarë përjetohet në shtëpinë e spektaklit “Big Brother”. Të ftuar...

“Kush jemi ne?” Fansat “u çmendën” për ta në çdo qytet, konkurenti i “Përputhen” habit me deklaratën e tij: Vetëm njerëzit e papunë…

Pas përfundimit të një prej emisioneve më të ndjekura në Shqipëri “Përputhen”, konkurrentët dhe produksioni filluan audicionet për edicionin e radhës. Ashtu si e kemi...

Lajmet e fundit