Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konkurent

Histori dashurie në “Dance With Me”, zbulohet lidhja e dy konkurrentëve (FOTO)

Në spektaklin “Dance With Me” me sa duket sapo ka nisur njëë histori dashurie, midis dy konkurrentëve. Të paktën kjo është kuptuar...

Femra dhe alkool në dhomë, dy konkurentët e “Dance With Me” dëbohen nga hoteli

Spektakli “Dance With Me” këtë vit është bërë herë pas here qendër e vëmendjes mediatike. Zënka live dhe largime, këto janë ato që më...

Nga 7 konkurentë në garë, tenderin prej 276.8 milion lekësh e fiton oferta e renditur në vendin e fundit

Tenderin me një fond limit prej  276,886,912 lekësh për “Rehabilitimin e  varrezave në Sharrë dhe lidhjen me rrugën ekzistuese Kombinat” me burim financimi vënë...

Lajmet e fundit