Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konkurenca

Konkurenca hap hetimin për bankat dhe kompanitë e mëdha të sigurimit: I detyrojnë klientët ku ta bëjnë sigurimin

Teksa bankat dhe shoqëritë e mëdha të sigurimit dyshohet se po mundësojnë që klientët të sigurojnë jetën për huatë ose pronën vetëm në një...

Lajmet e fundit