Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Konispoli

Delvina e Konispoli si raste UNIKE të zgjedhjeve, zonat ku PS e vetme mori 22% të votave

Pushtet vendor “pluralist”? “Vullnet politik ndaj alternativave” dhe votbesim për një parti kur ajo është e vetme në zgjedhje? Përfaqësim lokal apo shkëembime votash...

Premtimi i Ramës nga Konispoli: Asnjë vajzë dhe grua nuk do të lëvizë nga puna

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Konispol për takimin e rradhës elektoral. Gjatë fjalimit të tij, kryeministri premtoi se asnjë vajzë dhe...

Lajmet e fundit