Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

konice

SKANDALOZE, Bashkia e qytetit ndalon RIKONSTRUKSIONIN, shtëpia e FAIK KONICËS NUK figuron në emrin e tij

Biznesmeni dhe filantopi i njohur Ekrem Bardha merr gjithmonë inisiativa të ndryshme në ndihmë të vendit tonë. Më e fundit, ka...

Lajmet e fundit