Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kongresmenja Ilhan Omar zbulon mesazhin racist: Jeta jote do të përfundojë përpara pushimeve të tua

Kongresmenia Ilhan Omar zbulon mesazhin racist: Jeta jote do të përfundojë përpara pushimeve të tua

Ligjvënësja demokrate në Kongresin amerikan Ilhan Omar ka publikuar kërcënim racist që i kishin dërguar në adresën e saj, dhe ku i thonin se...

Lajmet e fundit