Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

kongresmeni Zeldin

Shpallja “non grata” e Sali Berishës, kongresmeni Zeldin akuzon DASH: Hakmarrje për sulmet ndaj Sorosit

Kongresmeni Republikan Lee Zeldin shpesh ka kërkuar nga Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH), informacione për shpallen “non grata” të Sali Berishës dhe familjes së...

Lajmet e fundit