Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kongresmenet amerikane

Basha darkë në Tiranë me kongresmenët amerikanë, zbardhet ç’u tha në tavolinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pati mbrëmë një darkë pune me kongresmenët Devin Nunes, Kryetar i Komisionit për Inteligjencën në Kongresin amerikan, dhe...

2 kongresmenët e SHBA në Shqipëri, Ambasada Amerikane tregon çfarë diskutuan me Bashën dhe Metën

Dy kongresmenët Amerikanë Devin Nunes dhe Rick Crawford gjatë vizitës së tyre në Shqipëri ditët e fundit, kanë zhvilluar takime me Presidentin Ilir Meta...

Kreu i Shtetit Ilir Meta takim me kongresmenët amerikanë, zbardhet arsyeja

Kreu i Shtetit shqiptar zhvilloi një takim pune me delegacionin e Kongresmenëve amerikanë, anëtarë të Komisionit për Inteligjencën. Presidenti i Republikës, Ilir...

Lajmet e fundit