Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kongresi ps

Sot zgjedhjet per delegatët e Kongresit të PS-së, socialisti: Ku është katandisur kjo parti?! Zgjedhje farse!

Zgjedhjet e delegatëve të Kongresit të PS-së nuk po priten me entuziazmin më të madh nga të gjithë anëtarët e saj. ...

‘Kongresi i vërtetë i PS-së është në Surrel’, Balliu nga protesta e Astirit: Jemi gati të sakrifikojnë gjithçka

Banorët e Astirit janë mbledhur edhe mbrëmjen e sotme në protestë për të kundërshtuar prishjen e banesave dhe anulimin e projektit të unazës së...

Ben Blushi: Edi Rama me mandat të grabitur. Ka frikë nga zgjedhjet dhe nuk ka burrninë ta thotë

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, një një deklaratë për media në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PS, tha se do të...

Lajmet e fundit