Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Kongresi i PS

“I presim të gjitha nga Rama”, Ulsi Manja: Kemi rënë në gjumë, organizmi ynë në terren s’është ai që duhet të kemi…(E plotë)

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja në Kongresin e PS mbajti një fjalim disi kritik drejt qeverisë. Gjatë fjalës së tij ai u shpreh partia e...

“Kongresi i lepurit në bark”, Berisha i përgjigjet Ramës: I kërkoi SPAK të shpëtonte nga unë, opozita do ta arkivojë në inceneratorin e hedhurinave...

Sali Berisha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit i bëri thirrje SPAK që të vihet në lëvizje për shpalljen “non-grata”...

Rama e nis ditën me foto nga Kongresi i PS dhe jep mesazhin: Të prishim gardhet politike dhe të jemi të bashkuar si shqiptarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa foto nga momentet në Kongresin e PS, i cili u mbajt ditën e djeshme. Rama teksa...

Replikuan me njëri tjetrin në Kongresin e PS-së, Ulsi Manja publikon foton me Bledi Çuçin: I dhamë fund “luftës së ftohtë”!

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja dhe ministri Brendshëm Bledi Çuçi replikuan me nëjri tjetrin gjatë Kongresit të sotëm të Partisë Socialiste. Çuçi i tha Manjës...

“Rama iu hakërrye SPAK sepse i dënoi zyrtarët”, Belind Këlliçi: Ushtroi presion ndaj organeve të drejtësisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, njëkohësisht përfaqësuesi i Komisionit të Rithemelimit, reagoi pas deklaratave të Ramës, duke thënë se kryeministri iu hakërrye drejtësisë...

“Zero kursim për ata që hanë në kurriz të PS”, Rama i vendosur: Jam i gatshëm të shkoj në SPAK dhe të tregoj ku...

Kryeminstri Edi Rama po mban një konferencë përmbyllëse pas përfundimit të Kongresit të PS. Ai tha para gazetarëve se është i gatshëm të shkojë...

Rama me ministrat në Kongresin e PS, delegatët e Shkodrës shkojnë për të festuar në lokal

Të deleguarit e Partisë Socialiste të Shkodrës, kanë "braktisur" punimet në Kongresin e PS, duke shkuar për të festuar në lokal. Ministrja e...

“LUFTË E FTOHTË” brenda PS? Çuçi: Ulsi Manja foli si anëtar i Komisionit të Rithemelimit, Berati më i organizuar se Dibra! Ministri Drejtësisë: Atje...

Kongresi i Partisë Socialiste është shoqëruar edhe me replika mes dy ministrave, Blendi Çuçit dhe Ulsi Manjës. Fillimisht ishte Ministri i Drejtësisë që në...

Rama thirrje grave: Shfrytëzojeni mundësinë sa të jem unë, merrni pushtetin që u takon, mos i lejoni burrat…

Kryeministri Edi Rama u bëri thirrje grave që të marrin pushtetin që  u takon në parti, duke bërë  që burrat të mos marrin vendime...

Rama mesazh deputetëve e ministrave: Çdo kush që vjen tek ju duhet të trajtohet si person i familjes

Kryeministri Edi Rama u ka përcjellë një mesazh ministrave, deputetëve dhe të gjithëve që kanë një posts në Partinë Socialiste. Kreu i Qeverisë u shpreh...

Lajmet e fundit