Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kongresi i ppe

PPE ‘zhgënjen’ Bashën: Merrni pjesë në institucionet e vendit dhe fokusohuni te reformat

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte dje i pranishëm në punimet e kongresit të Partive Popullore Europiane ku kryefjalë e denoncimit të tij...

Basha në kongresin e PPE: Qeveria e lidhur me industrinë e drogës, mijëra të armatosur punojnë në parcelat me kanabis

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i pranishëm në punimet e kongresit të Partisë Popullore Europiane që mbahet në Maltë, ka denoncuar situatën e...

Lajmet e fundit