Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kongresi i manasatirit

Meta në Manastir: Dita e Alfabetit, moment kyç dhe përbashkues në historinë kombëtare

Në kuadër të vizitës zyrtar në Maqedoni, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte në Manastir me rastin e Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe....

Lajmet e fundit