Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

kongresi i jashtezakonshem

Tre orë në “Air Albania”, këto janë 6 VENDIMET e rëndësishme që morën delegatët socialistë në Kongresin e Jashtëzakonshëm të partisë

Në 30-vjetorin e Partisë Socialiste, ku u mbajt dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm në ambientet e “Air Albania”, u morën gjashtë vendime të rëndësishme nga...

Socialistët mbledhin sot Kongresin e Jashtëzakonshëm, 30 vjetori i PS dhe mandati i tretë i Edi Ramës

Partia Socialiste e Shqipërisë feston sot 30 vjetorin e themelimit të saj. Sot, do të mbahet dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm i kësaj force politike,...

Edi Rama e thotë para skuadrës së re të PS: Në 12 qershor mbledhim Kongresin e jashtëzakonshëm, do zgjidhet dhe Asambleja për Shqipërinë e...

Kryeministri Edi Rama është duke folur në këto momente nga Pallati i Brigadave, para skuadrës së re të Partisë Socialiste e dalë nga zgjedhjet...

Lajmet e fundit